Spišská Nová Ves

Skvelá komédia, ktorá sa odohráva v atraktívnom prostredí súkromnej kliniky plastickej chirurgie.
Vidieť tu môžete napríklad všetky veľké mačkovité šelmy - leva púštového, tigra ussurijského, či jaguára amerického.
Rozhýbte svoje telo!
Spoznajte najkrajšie zákutia Kvetnice
Objavte kryté 18 jamkové ihrisko na minigolf priamo v centre mesta
New Chicago - Miesto pre oddych a zábavu pre mladých. V podniku sa nachádza množstvo hier, nápojov a skvelej nálady!
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
Rozhýbte svoje telo!
Spoznajte najkrajšie zákutia Kvetnice
Objavte kryté 18 jamkové ihrisko na minigolf priamo v centre mesta
New Chicago - Miesto pre oddych a zábavu pre mladých. V podniku sa nachádza množstvo hier, nápojov a skvelej nálady!
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
Traja hudobníci z rôznych žánrových svetov – Dušan Havrilla, Radoslav Lakoštík (Čad, Jób) a Martina Kertészová (DIS IS MARKĒTA) – sa stretli na spoločnom turné. Počas neho navštívia viaceré slovenské kostoly a výnimočné miesta, kde zaznie jedinečný koncertný program doplnený o nové single.
ČESKO-SLOVENSKÝ GALAVEČER Kollárovci a Nedvědovci. Česko-Slovenský dvojkoncert, kde vám zahrajú a zaspievajú Kollárovci, a Vojta Nedvěd s kapelou zahrá tie najväčšie nedvědovské hity ako aj skladby zo svojho aktuálneho albumu.
Cestovateľ, fotograf, dobrodruh, dokumentarista, španielčinár i znalec Latinskej Ameriky – Michal Hertlík.
Milí priatelia a fanúšikovia hudby Jozefa Hollého, s radosťou vám oznamujeme, že tento november prichádza Jozef Holly s unikátnou sériou 10 koncertov pod názvom **POWER PIANO SHOW**!
29. reprezentačný Matejovský ples Tancuj, spievaj, z pliec zhoď stres, volá ťa náš Matejovský ples! V kroji, v saku – to je fuk, hlavne prines dobrý zvuk!
Tancuj, spievaj, z pliec zhoď stres, volá ťa náš Matejovský ples! V kroji, v saku – to je fuk, hlavne prines dobrý zvuk!
Pôvodom študentská inscenácia, ktorá nemala v pláne byť viac, než je a predsa svojim hodnotným presahom vyniká a vypredáva sály už celých dvadsaťpäť rokov! V predstavení si podali ruky talent, kvalitný humor aj herecký kumšt. Zmixovali sa a úspešne rozdelili do piatich naturelov. Vytvorili tak jedinečnú pečať charakterov, ktoré nás spoľahlivo rozosmievajú aj nútia zamyslieť sa. Totiž, trpko-smiešne zážitky na javisku sú bezodná téma. Pätica hercov, Marián Miezga a.k.a mafián z Leopoldova, Lukáš Latinák v roli národovca z Repkoviec, Juraj Kemka alias urečnený bonzák so zápalom močového mechúra, Vladimír Kobielsky sťa Urodzený aristokrat a Róbert Jakab ako Intelektuál, dodáva predstaveniu šťavu, istú dramatiku, vhľad, ale aj nadhľad.
Pri príležitosti 40 rokov na scéne a 55. narodenín choreografa a režiséra Jána Ďurovčíka sa vracia na javiská svetoznámy muzikál, ktorý dobyl celý svet!
Prvá dáma českého soulu, ostravská rodáčka, skvelá speváčka, pianistka, skladateľka pripravila skvelé galakoncerty s Bigbandom Septet Plus Orchestra













