Levoča

Spišský hrad (UNESCO), Spišská Kapitula: Katedrála sv. Martina, biskupský palác, seminár, domy kanonikov, Žehra : Kaštieľ slúžiaci ako Domov sociálnych služieb (DSS) sprístupnený verejnosti s expozíciou výrobkov klientov DSS, románsko-gotický kostol, Dreveník- prírodné skalnaté travertínové útvary
Prevádzková doba nie je definovaná.
Vidieť tu môžete napríklad všetky veľké mačkovité šelmy - leva púštového, tigra ussurijského, či jaguára amerického.
Turné: „Život nie je čokoláda – nové piesne“ Hudobné duo Ľudovít Kašuba (spevák) a Martina Kreibich (speváčka) pôsobí na hudobnej scéne už niekoľko rokov a ako duo od roku 2011. Počas svojej kariéry vystupovali po celom Slovensku, Čechách aj Poľsku. Spolu vydali 6 CD nosičov a niekoľko DVD, ktoré môžete poznať aj z vysielania TV Šláger, TV Senzi, ako aj zo slovenských a českých rádií.
Mimoriadne obľúbené divadelné predstavenie na Kežmarskom hrade. Magický príbeh a krásne scény premenia hrad na rozprávkovú krajinu. Divadelné predstavenie pre malých aj veľkých v podaní hercov ExTeatro je zárukou neopakovateľného zážitku.


