Spišská Nová Ves

Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o ženách, ale hanbili ste sa spýtať.
Súčasný chorvátsky autor Miro Gavran je spišskonovoveským divákom dobre známy. V komédii Všetko o ženách (Sve o ženama) autor v piatich príbehoch ponúka pohľad do ženskej duše.
Stretávame sa s matkou a dvomi rozhádanými dcérami, s dvomi priateľkami, do ktorých vzťahu vstupuje tretia, so škôlkarkami a ich obavami o záujem rodičov, so sekretárkami v zápase o vyšší post a s penzistkami v domove dôchodcov, ktoré bojujú o priazeň 80-ročného fešáka. Vtipnými grotesknými, ale aj vážnejšími melodramatickými polohami sa Gavran prejavil ako majstrovský znalec ženskej duše a jeho hrdinky divákom odhaľujú svoj bohatý vnútorný svet.
Predstavenie s prestávkou.
Vidieť tu môžete napríklad všetky veľké mačkovité šelmy - leva púštového, tigra ussurijského, či jaguára amerického.
Rozhýbte svoje telo!
Objavte kryté 18 jamkové ihrisko na minigolf priamo v centre mesta
Spoznajte najkrajšie zákutia Kvetnice
New Chicago - Miesto pre oddych a zábavu pre mladých. V podniku sa nachádza množstvo hier, nápojov a skvelej nálady!
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
Rozhýbte svoje telo!
Objavte kryté 18 jamkové ihrisko na minigolf priamo v centre mesta
Spoznajte najkrajšie zákutia Kvetnice
New Chicago - Miesto pre oddych a zábavu pre mladých. V podniku sa nachádza množstvo hier, nápojov a skvelej nálady!
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
„Šťastie sa dá nájsť aj v tých najtemnejších časoch, ak si človek len spomenie, že treba rozsvietiť svetlo.“ ✨
Príď si oddýchnuť, spomaliť a vytvoriť si niečo krásne vlastnými rukami ✨ Na workshope si spolu uplstíme milý kvietok do vlasov ❤️ Nie sú potrebné žiadne skúsenosti – všetko ťa naučím 🤗
Fotoklub Mamut Poprad v spolupráci s Cukráreň Malý princ vás srdečne pozývajú na stretnutie s fotografiou.
Turné: „Život nie je čokoláda – nové piesne“ Hudobné duo Ľudovít Kašuba (spevák) a Martina Kreibich (speváčka) pôsobí na hudobnej scéne už niekoľko rokov a ako duo od roku 2011. Počas svojej kariéry vystupovali po celom Slovensku, Čechách aj Poľsku. Spolu vydali 6 CD nosičov a niekoľko DVD, ktoré môžete poznať aj z vysielania TV Šláger, TV Senzi, ako aj zo slovenských a českých rádií.
„Šťastie sa dá nájsť aj v tých najtemnejších časoch, ak si človek len spomenie, že treba rozsvietiť svetlo.“ ✨
Veľmi sa tešíme, že na tohtoročný ,,Máj v lese” k nám zavíta Košická kapela Nedvědi Revival (Mirka a Richard), ktorá o 14 hodine odštartuje majáles známymi a obľúbenými piesňami bratov Nedvědovcov. Čaká vás hodina plná krásnych tónov, známych textov a hlavne pohody. Veríme , že si spolu s kapelou zaspievate, alebo aj zatancujete a zažijete príjemný čas . ☀️🌲🎤🎸
Príďte a oslávte spolu s nami príchod jari. Spoločne postavíme máj podľa tradície, zaspievame si s kapelou Srdcovka, do tanca nás pozve súbor
✨ Tento rok zažijete Taliansko v ešte autentickejšej atmosfére historického námestia. Festival Viva Italia sa vracia aj v roku 2026 a opäť prinesie to najlepšie z talianskej kultúry. Výborné jedlo, víno, hudbu, tanec a nezameniteľnú „dolce vita“ atmosféru.
Mesto Poprad pripravuje 8-dňový letný tábor pre 45 detí vo veku od 6 do 15 rokov z rodín v nepriaznivej sociálnej alebo finančnej situácii.













