Náučný chodník Kvetnica

Turistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Náučný chodník Kvetnica sa nachádza v rekreačnej časti mesta Poprad- Kvetnica.

Okruh zdravia

Turistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Okruh zdravia sa nachádza v rekreačnej časti mesta Poprad- Kvetnica.

Zámčisko

Turistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Vrch Zámčisko sa nachádza v rekreačnej časti mesta Poprad- Kvetnica.

Z Popradu na Kvetnicu dvoma trasami

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do rekreačnej časti mesta Popradu- Kvetnice.

Cyklochodníkom do Lopušnej doliny

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje cez mesto Svit do Lopušnej doliny

Po stopách neandertálcov

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje po stopách neandertácov do obce Gánovce.

Z Popradu do Vrbova

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do známej obce Vrbov, kde nájdete aj termálne kúpalisko.

Trasa k velikánovi Tatier

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do Tatranskej Polianky pod masívom Gerlachovského štítu.

K tatranským štítom

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do tatranskej osady Starý Smokovec.

Cez Kežmarok do Pienin

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami smeruje trasa cez Spišskú Maguru až do Pieninského národného parku. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a vedie cez Kežmarok a Slovenskú Ves až do Červeného Kláštora.

Banský náučný chodník v Kvetnici

Turistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Náučný banský chodník sa nachádza v rekreačnej časti mesta Poprad- Kvetnica.

Z Bielej vody na Chatu pri Zelenom plese

Turistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Vychutnajte si krásnu nenáročnú turistiku pod Tatranskými velikánmi.

Z Tatranskej Polianky na Sliezsky dom

Turistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Vychutnajte si krásnu nenáročnú turistiku pod Tatranskými velikánmi.

Zo Štrbského Plesa na Popradské Pleso

Turistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Vychutnajte si krásnu nenáročnú turistiku pod Tatranskými velikánmi.

Okolo Krížovej, Kvetnica

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do rekreačnej časti mesta Poprad-Kvetnice a späť.

Panoramatická jazda Tatrami

Skombinujte dopravu do Tatier električkou s následným panoramatickým zjazdom až do Spišskej Belej. Objavte cykloturistiku v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami.

Načítavam mapu...