Náučný chodník Kvetnica

Turistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Náučný chodník Kvetnica sa nachádza v rekreačnej časti mesta Poprad- Kvetnica.

Okruh zdravia

Nenáročná trasa v nádhernej prírode pohoria Kozie chrbty, ktorá vás očarí. Okruh zdravia sa nachádza v rekreačnej časti mesta Poprad- Kvetnica.

Túra na Zámčisko

Poďte s nami na Zámčisko! Prejdite sa pohodlnou prechádzkou na jeden z najobľúbenejších cieľov Popradčanov.

Z Popradu na Kvetnicu dvoma trasami

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do rekreačnej časti mesta Popradu- Kvetnice.

Cyklochodníkom do Lopušnej doliny

Cyklotrasa vedúca popri rieke Poprad s nádhernými výhľadmi na Vysoké Tatry. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje cez mesto Svit do Lopušnej doliny.

Po stopách neandertálcov

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Prezrite si miesto, kde sa žilo už pred viac ako 100 000 rokmi. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje po stopách neandertálcov do obce Gánovce.

Z Popradu do Vrbova

Nenáročná trasa cez polia ponad Stráže pod Tatrami vás dovedie až k termálnemu kúpalisku vo Vrbove. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do známej obce Vrbov, kde nájdete aj termálne kúpalisko.

K tatranským štítom

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do tatranskej osady Starý Smokovec.

Za krásami Slovenského raja

Z Tatier do Slovenského raja za menej ako 2 hodiny? Vyskúšajte cyklotrasu popod Kozie chrbty až do Hrabušíc. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje popod pohorie Kozie chrbty až do Slovenského raja do Podlesku (obec Hrabušice).

Naprieč Kozími chrbtami do Liptovskej Tepličky

Cykloturistika v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje cez pohorie Kozie chrbty do malebnej obce Liptovská Teplička v Nízkych Tatrách.

Cez Kežmarok do Pienin

Trasa vás prevedie krásnou prírodou pohoria Spišská Magura až do Pieninského národného parku. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a vedie cez Kežmarok a Slovenskú Ves až do Červeného Kláštora.

Banský náučný chodník v Kvetnici

Vedeli ste, že aj na Kvetnici sa ťažilo striebro či meď? Na trase náučného chodníka sa dozviete množstvo zaujímavých informácií o geológií či banských dielach na Kvetnici.

Z Bielej vody na Chatu pri Zelenom plese

Nádherná turistická a cykloturistická trasa vhodná aj pre menej zdatných turistov. Vychutnajte si nenáročnú turistiku pod Tatranskými velikánmi k malebnej chate.

Z Tatranskej Polianky na Sliezsky dom

Malebná turistická a cykloturistická trasa vhodná aj pre menej zdatných turistov. Vychutnajte si krásnu turistiku pod Tatranskými velikánmi k horskému hotelu.

Okolo Krížovej, Kvetnica

Vychutnajte si cykloturistiku v mestských lesoch Poprad. Pohorie Kozie chrbty poskytuje ideálne terény či už pre pohodlnú, alebo adrenalínovú jazdu. Počas jazdy vás uchváti nádherná príroda a krásne výhľady do širokého okolia. Trasa sa začína na Námestí sv. Egídia v Poprade a smeruje do rekreačnej časti mesta Poprad-Kvetnice a späť.

Panoramatická jazda Tatrami

Skombinujte dopravu do Tatier električkou s následným panoramatickým zjazdom až do Spišskej Belej. Objavte cykloturistiku v okolí Popradu, v krásnej prírode pod Vysokými Tatrami.

Načítavam mapu...