The treetop walk Bachledka

In Bachledka you have the opportunity to ride on the longest bobsled track in the Tatras.
In Bachledka you have the opportunity to ride on the longest bobsled track in the Tatras. It is 1,200 meters long and 15 bends, which guarantees an exceptional driving experience. The cant is 111 meters and the maximum speed you can reach is 40 km / h. Its transport capacity is 200 people per hour. The entrance to the bobsled track is at the top station of the cable car. Riding on it is safe, the speed is regulated by the visitor himself. Older children ride it alone, younger children with their parents.
Operation times unavailable.
Exceptional Family Park in Ždiar
The High Tatras offer great experiences. Try adrenaline fun near Poprad.
During the walk in the Labyrinth, you will especially enjoy the silence, there is no construction around us and so you will see the beauties from all over the world.
AQUAPARK AquaCity Poprad - water world under the High Tatras
AQUAPARK AquaCity Poprad - water world under the High Tatras
The High Tatras offer great experiences. Try adrenaline fun near Poprad.
During the walk in the Labyrinth, you will especially enjoy the silence, there is no construction around us and so you will see the beauties from all over the world.
AQUAPARK AquaCity Poprad - water world under the High Tatras
Villa Linet is a perfect place to relax, just a stone's throw from the High Tatras. It is located in a quiet part of Poprad called Spišská Sobota. The surroundings of the villa are perfect for lovers of hiking and exploring historical monuments. A pleasant addition to the program is the popular AquaCity water park, located just a few minutes from the accommodation.
Katarína Koščová a Daniel Špiner / miniaTOUR Jedna speváčka a jeden klavirista. V prípade, že ide o dvojicu Koščová - Špiner, nik iný vám tam nebude chýbať. Žiaden veľký ansámbel, len dvaja interpreti a spolutvorcovia úplne stačia na to, aby sa dotkli diváka na tých najhlbších miestach. Na koncertoch Katky a Dana sa smeje i plače, divák sa stáva svedkom a súčasťou intímnej výpovede, skutočného priateľstva, lyrického prežívania i spoločného humoru. Katka a Daniel budú nablízko, na dotyk. Takto sú najuveriteľnejší pre seba aj pre ostatných.
Čitateľky a čitatelia, knihomoľky a knihomoli z Popradu a okolia, ale aj zo široka-ďaleka, ktorí sa ocitnete 21.5. večer u nás v Spišskej Sobote a zdieľate nadšenie pre literatúru: Srdečne Vás pozývame na Noc literatúry, ktorá sa bude konať na 5 rôznych stanovištiach v Spišskej sobote v stredu 21.5. od 18:00. Momentálne pre Vás vyberáme knihy, z ktorých sa bude celý večer čítať. Bližšie informácie budeme postupne aktualizovať priamo v tejto FB-udalosti, ale aj na našom instagramovom profile: https://www.instagram.com/noc_literatury_poprad/. Sledujte nás a tešíme sa na Vás! 📚
Pozývame všetkých priateľov a fanúšikov života v horách na 24. ročník Memoriálu nášho kamaráta Juraja Petranského - Nosičská stovka v sobotu 24. mája. Tešíme sa na Vás!
Najväčšie preteky historických aút na Slovensku sa vracajú na cesty.🚗🏁 Prídite sa pozrieť na legendárnych 500KM SLOVENSKÝCH FIVA RALLY 2025. 📍Tento rok trasa povedie od Tatier do Bratislavy. Historické vozidlá budú prechádzať cez Spišskú Sobotu, Vysoké aj Nízke Tatry, Žiar nad Hronom, Kremnicu, Moderné kúpele Turčianske Teplice, Hrubú Boršu a Bratislavu. Pre viac informácii o celej trase sledujte náš web a sociálne siete.
Večer s country, folkovou a bluegrassovou hudbou s kapelou Twisted Strings.
🔥 Pripravte sa na výzvu! 🔥 Registrácia na PLESNIVEC VERTICAL RUN spustená od 1.4.2025! Čaká vás 5KM s prevýšením 530m v nádhernom prostredí Vysokých Tatier.
20. ročník atraktívnych pretekov v behu do vrchu, ktorý organizuje Alkan klub Horských športov v spolupráci s Chatou pri Zelenom plese. Memoriál Karla Jakeša I. predsedu Alkan klubu.
🏔️👟 Tatranská pätnástka: Výhovorky nechaj doma, tenisky zober so sebou! 👟🏔️ Milí bežci,je čas oprášiť bežecké topánky, natiahnuť legíny a vyraziť do malebných hôr – Tatranská pätnástka je späť! ✨ 🗓️ Nedeľa, 22. jún 2025 o 11:00 hod. Mlynčeky – štartujeme priamo pod majestátnymi štítmi Vysokých Tatier 🌲🏞️