Ranč pod Ostrou skalou

Zážitková atrakcia, Agroturistika, Pre deti, Prírodná krása

Ranč pod Ostrou Skalou funguje od roku 2005. Chov koní je zameraný na podporu a zachovanie druhov ako je HUCUL a NORIK a tiež chov teplokrvných koní využívaných prevažne na športovú činnosť a agroturistiku. Ďalšou činnosťou je chov hovädzieho dobytka typu CHAROLAIS a ANNGUS.

Načítavam mapu...
049 71Dobšinská ľadová jaskyňa
Zobraziť navigáciu

Prevádzková doba

JanuárDecember
Pondelok – Nedeľa00:0024:00

Predpoveď počasia

Slabý dážď icon
Slabý dážď
24°C/ 12°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Severný
Mierny dážď icon
Mierny dážď
19°C/ 13°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Severný
Mierny dážď icon
Mierny dážď
20°C/ 10°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Severný
Slabý dážď icon
Slabý dážď
16°C/ 8°CDeň / Noc
Slabý vietor, 3m/s
Severo-východný
Jasná obloha icon
Jasná obloha
19°C/ 7°CDeň / Noc
Mierny vietor, 3m/s
Východný
Jasná obloha icon
Jasná obloha
22°C/ 10°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Severo-západný
Jasná obloha icon
Jasná obloha
25°C/ 12°CDeň / Noc
Slabý vietor, 2m/s
Južný

Miesta v okolí

City Apartment Poprad

City Apartment Poprad

Nový dvojizbový apartmán vo vzdialenosti len 150m od centra mesta Poprad, ponúka výhľady na Tatry. Vďaka svojej lokalite máte mesto Poprad dostupné okamžite s možnosťou výletov do Vysokych Tatier.

Podujatia v okolí

,
Umenie vo svete numizmatiky

Podtatranské múzeum v Poprade, kultúrna inštitúcia v zriaďovateľskej pôsobnosti Prešovského samosprávneho kraja, Vás pozýva na výstavu "Umenie vo svete numizmatiky", v spolupráci so Slovenskou numizmatickou spoločnosťou pri SAV pobočka Svit-Tatry a Archeologickým ústavom SAV v. v. i. Nitra. Výstava prezentuje numizmatický a numizmatike príbuzný materiál z numizmatického fondu múzea a zo zbierok členov SNS. Prezentuje ukážky platidiel a mincí od obdobia antiky až po súčasnú euromenu.

SOBOTA S KNIEŽAŤOM

Prvá augustová sobota bude v múzeu patriť POPRADSKÉMU KNIEŽAŤU. Príďte stráviť sobotu 3. augusta 2024 medzi 14:00 hod. – 20:00 hod. do Podtatranského múzea v Poprade a zažiť bohatý kultúrny program. Okrem prehliadok stálych expozícií a výstav sa môžete tešiť na prednášku archeológa PhDr. Karola Pietu, DrSc., ktorý bol vedúcim tímu archeológov skúmajúcich hrobku popradského kniežaťa od začiatku výskumu tohto vzácneho nálezu v Poprade – Matejovciach. Súčasťou programu bude premietanie dokumentárnych filmov režiséra Jozefa Chudíka „Slovenskí archeológovia na Slovensku a v Nemecku I. a II." Pripravené sú ukážky práce remeselníkov v remeselníckych dielňach – tokárskej, hrnčiarskej či šperkárskej, deti sa zabavia na workshopoch pri výrobe hlinených nádob, drôtených šperkov alebo na archeologickom výskume. Podujatie sa koná vo vnútorných aj vonkajších priestoroch (amfiteáter, remeselnícke dielne) Podtatranského múzea v Poprade na Vajanského 72/4, 058 01 Poprad, kultúrnej inštitúcii v zriaďovateľskej pôsobnosti Prešovského samosprávneho kraja. Zmena programu vyhradená. Tešíme sa na Vašu návštevu! https://www.muzeumpp.sk/podujatia/sobota-s-kniezatom-2024/

Sobota s kniežaťom

Prvá augustová sobota bude v múzeu patriť POPRADSKÉMU KNIEŽAŤU.

Koncert: DALIBOR JANDA - 45 ROKOV NA PROFI SCÉNE!

Nestarnúca legenda českej hudobnej scény a autor najväčších hitov ako Hurikán, Žít jako kaskadér, Kde jsi alebo Oheň, voda, vítr oslávi tento rok 45 rokov na profi scéne! Príďte zažiť neopakovateľnú atmosféru, jedinečný zvuk a svetelnú show.

Koncert: OLYMPIC TRILOGY TOUR 2024

Návrat legendárnej Trilógie skupiny Olympic je tu. Veľkolepá show plná dych vyrážajúcich efektov, projekcií a hlavne toho najlepšieho z kultových albumov Prázdniny na Zemi, Ulice a Laboratórium. Je to zrejme posledná možnosť počuť, vidieť a zažiť na vlastnej koži ucelené kúzlo týchto troch zásadných albumov, ktoré fungujú dohromady ako symfónia. A aby bol zážitok kompletný, neprídete ani o tie najväčšie hity zo šesťdesiatročnej histórie kapely Olympic.