Cat Café Club Mačacia Kaviareň Poprad

Znovunájdený folklór zo Sudet. Svojrázna pesničkárka a akordeonistka, ktorá hrá svoje poetické a veľmi dynamické piesne v kongeniálnom sprievode kontrabasistu Petra Tichého.
Vstupné: 15 €
UPOZORNENIE: Divadlo Poprad je jediným predajcom online vstupeniek. Vstupenky sú dostupné na oficiálnych predajných miestach uvedených na webe divadla. Za vstupenky zakúpené na iných miestach či cez iné osoby neručíme.
Divadlo Poprad, Štúdio, Scherfelova 1308/15
Kontakt: +421 917 069 601 alebo info@divadlopoprad.sk
Mestská časť
Krásna expozícia dokumentujúca život PHMR. AURELA VILIAMA SCHERFELA rozhodne stojí za vašu návštevu
Jedna z najvyšších lezeckých stien v Európe vás dostane.
Niekdajšia budova parnej elektrárne vás očarí nielen architektúrou, ale aj zaujímavými výstavami.
Obchodný dom Prior Poprad je miestom pre nákup pod jednou strechou s tradíciou.
Dom kultúry predstavuje ideálny priestor pre usporiadavanie divadelných predstavení, koncertov či zaujímavých talkshow.
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
Jedna z najvyšších lezeckých stien v Európe vás dostane.
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
Milí priatelia a fanúšikovia hudby Jozefa Hollého, s radosťou vám oznamujeme, že tento november prichádza Jozef Holly s unikátnou sériou 10 koncertov pod názvom **POWER PIANO SHOW**!
Chutilo vám, páni? je pohybová komédia jedného herca z podivného sveta reštaurácií a čašníkov. Počas predstavenia odohrá herec viac ako 20 rôznych charakterov. Keďže používa iba minimum rekvizít, počíta s aktívnou predstavivosťou diváka. Autorská komédia, ktorá je zmesou pohybového divadla, pantomímy, absurdity a tanca, vzišla zo spolupráce s českým hercom a režisérom Arnoštom Goldflamom na JAMU v Brne. Komédiu Chutilo vám, páni? preložil Seriš do anglického a francúzskeho jazyka, a vystupoval s ňou mimo iného na festivaloch v Poľsku, Rakúsku, Taliansku, Francúzsku, Kosove, Maroku, Estónsku, Kuvajte, Turecku, Iráne či Libanone. Inscenácia získala viacero prestížnych ocenení.
Príďte sa presvedčiť, že aj v nezmyselnej dobe sa dá prežiť, ak jej dáme zmysel svojimi činmi.
Pôvodom študentská inscenácia, ktorá nemala v pláne byť viac, než je a predsa svojim hodnotným presahom vyniká a vypredáva sály už celých dvadsaťpäť rokov! V predstavení si podali ruky talent, kvalitný humor aj herecký kumšt. Zmixovali sa a úspešne rozdelili do piatich naturelov. Vytvorili tak jedinečnú pečať charakterov, ktoré nás spoľahlivo rozosmievajú aj nútia zamyslieť sa. Totiž, trpko-smiešne zážitky na javisku sú bezodná téma. Pätica hercov, Marián Miezga a.k.a mafián z Leopoldova, Lukáš Latinák v roli národovca z Repkoviec, Juraj Kemka alias urečnený bonzák so zápalom močového mechúra, Vladimír Kobielsky sťa Urodzený aristokrat a Róbert Jakab ako Intelektuál, dodáva predstaveniu šťavu, istú dramatiku, vhľad, ale aj nadhľad.
Zitron bude opäť tancovať, no tentoraz v horúcom kresle! V našej obľúbenej roast show budeme grilovať Jakuba Ťapáka. Bývalý tanečník, takmer doštudovaný telocvikár a skvelý komik rád roastuje všetkých a všetko, čo mu padne do rany, takže je na čase, aby si to schytal aj on sám. Príďte sa zasmiať na unikátnu show, kde si komici navzájom naložia v štýle, ktorí si môžu dovoliť len skutoční priatelia..
Pozývame na divadelné predstavenie Malka na motívy F. Švantnera. Silný baladický príbeh modernej slovenskej literatúry prenesený na javisko v legendárnej a oceňovanej inscenácii. Večer plný divadelných spomienok a obrazov, návrat k divácky obľúbenému festivalu Divadelné fašiangy, ktorý sa neodmysliteľne spája s Divadlom Commedia.
Umelecko-diskusný večer venovaný Dušanovi Kubaňovi v spomienkach jeho kolegov, priateľov, divákov i blízkych. Osobné výpovede, poetické reminiscencie, filmové a rozhlasové ukážky vytvoria mozaiku o živote a tvorbe človeka, ktorý zanechal výraznú stopu v našich srdciach, v divadle, filme aj éteri Rádia Tatry.
Aj metalovou hudbou bijúce srdcia majú právo osláviť taký komerčný sviatok, ako je Valentín. A majú právo osláviť ho po svojom. Práve preto vznikol mini fest s názvom Black Valentine a je len na tebe, či ho stráviš niekde pri sviečkach, alebo pri poriadnej metalovej hudbe!
Death metalová omša CZ a SK kapiel v rámci ich minitúrné so zastávkou v Poprade.













