Kubkov kopček

The program starts at 4 p. m. Moderated entertainment, great music and the opportunity to purchase await you gift items or tempting snacks and make a donation so for charitable purposes. Half an hour after the start of the event the beautifully lit Christmas truck arrives and delivers Santa Claus himself.
Come and enjoy the real Christmas atmosphere and help us spread the magic of donating!
One of the tallest climbing walls in Europe will get you.
Near the bike path and sports facilities under construction you will find a concrete playground, which is designed for the local skateboarding and biking community.
City district
A beautiful exhibition documenting the life of PHMR. AURELA VILIAMA SCHERFELA is definitely worth your visit
Šón a Ton sú dvaja bratia, ktorí si vychutnávajú leto plnými dúškami a zažívajú veľa dobrodružstiev. Podarí sa im nachytať žiarivé lietavičky? Prelomia kliatbu modrého byvola? A dokážu si sami skonštruovať turbo raketu alebo robota na prihrávanie loptičiek? A príde aj Pán Králik?
Znovunájdený folklór zo Sudet. Svojrázna pesničkárka a akordeonistka, ktorá hrá svoje poetické a veľmi dynamické piesne v kongeniálnom sprievode kontrabasistu Petra Tichého.
Pozývame Vás na nadupanú rockovú show venovanú pamiatke jedinečného Ozzyho Osbourna.
„Mám pre teba iný svet, mám pre teba kabaret!“
Pokračujeme v sérii koncertov v Štúdiu Divadla Poprad a zároveň obnovujeme klubovú scénu v Poprade – priestor pre živú hudbu, blízkosť interpreta a večery, ktoré majú atmosféru.
Death metalová omša CZ a SK kapiel v rámci ich minitúrné so zastávkou v Poprade.
Thunder Art booking prináša do popradského klubu Rock Fabric štvorčlennú zostavu metalových kapiel.
Masaker pod Tatrami 4 a opäť to najlepšie z Undergroundovej scény!










