Sport Event Run for the Tatras 2021

Sport Event Run for Tatras 2021

The 8th year of the Run for the Tatras will take place traditionally at Štrbské Pleso, on 4 September 2021. A nice day awaits you with us in one of the most beautiful corners of Slovakia. In addition to doing sports and doing something for our health, we also support the health of the High Tatras. For each paying adult participant, this year we will pay € 2.00 for TANAP State Forests and € 1.00 for a child runner for seedlings of new trees.

September 4, 2021
Loading map...
059 85Vysoké Tatry - Štrbské Pleso
Show Navigation

Weather Forecast

Light rain icon
Light rain
7°C/ -8°CDay / Night
Gentle breeze, 4m/s
Southwest
Rain and snow icon
Rain and snow
1°C/ -3°CDay / Night
Light breeze, 3m/s
Northeast
Snow icon
Snow
-2°C/ -4°CDay / Night
Gentle breeze, 3m/s
North
Light snow icon
Light snow
3°C/ -2°CDay / Night
Light breeze, 2m/s
Northeast
Light snow icon
Light snow
0°C/ -3°CDay / Night
Gentle breeze, 4m/s
North
Snow icon
Snow
1°C/ -5°CDay / Night
Gentle breeze, 4m/s
West
Snow icon
Snow
-2°C/ -6°CDay / Night
Gentle breeze, 5m/s
Northwest

Places Around

Poliankovo Digital Gallery

Poliankovo Digital Gallery

On an area of more than 600 m2, you can experience art differently using modern technology. You will experience a unique visual experience.

Events Around

,
Divadlo: 1474/Zažiť Poprad a umrieť 28.03.26

„Predstavte si, že by už neexistoval nikto, kto by si vás pamätal. Koľko takých ľudí žilo pred nami? Ale pre nás akoby nikdy neexistovali. Nič o nich nevieme a nikdy sa už ani nič nedozvieme.”

Veľká noc vo Vysokých Tatrách

STARÝ SMOKOVEC / TATRANSKÁ LOMNICA / ŠTRBSKÉ PLESO Veľkonočné sviatky plné zábavy a tatranského programu 3. - 6.4.2026

Koncert - H3O Organ Trio

Pokračujeme v sérii koncertov v Štúdiu Divadla Poprad a zároveň obnovujeme klubovú scénu v Poprade – priestor pre živú hudbu, blízkosť interpreta a večery, ktoré majú atmosféru.

Divadlo: Kniha o cintoríne

Poznáte knihu Samko Tále – Kniha o cintoríne? Jedná sa o jednu z najúspešnejších kníh slovenskej literatúry, ktorá bola preložená do osemnástich jazykov sveta! Jej autorkou je divadelná režisérka a spisovateľka Daniela Kapitáňová, ktorá Divadlu RAMAGU udelila práva na jej divadelné spracovanie.

Pozdravy z neba - spomienka na Karla Kryla

Karel Kryl nezabudnuteľný básnik s gitarou, dlhé roky zakázaný vo vlastnej krajine a predsa publikom milovaný. Nadčasový tvorbou, autentický v postojoch, citlivý vo svojom človečenstve.

Muzikál: Milujem ťa, ale...

Najúspešnejšia broadwayská muzikálová komédia súčasnosti (THE NEW YORK TIMES) prichádza na Slovensko v réžii Jána Ďurovčíka!

Martin Geišberg – Koncert na Živo(t)

Pokračujeme v sérii koncertov v Štúdiu Divadla Poprad a zároveň obnovujeme klubovú scénu v Poprade – priestor pre živú hudbu, blízkosť interpreta a večery, ktoré majú atmosféru.

Masaker pod Tatrami 4

Masaker pod Tatrami 4 a opäť to najlepšie z Undergroundovej scény!