Malý Princ

1.-22. December 2023
all day long
What does the library advent calendar hide?
Experience a pleasant Advent time in the library and the window opened with us in the library Advent calendar. In it you will find not only tasks and activities, but also tips for Christmas reading.
December 14, 2023
3:30 p.m.
Christmas Eve
Experiential reading of popular Christmas stories for the youngest readers combined with activities and games.
Shopping center right in the city center in the pedestrian zone
Paintball Poprad ponúka zábavu a aktívny oddych za super cenu.
Rozhýbte svoje telo!
Paintball Poprad ponúka zábavu a aktívny oddych za super cenu.
Rent bicycles, electric bicycles, scooters or electric motorcycles and discover Poprad.
Rozhýbte svoje telo!
New two-room apartment just 150 meters from the center of Poprad, offers views of the Tatras. Thanks to its location, the city of Poprad is immediately available with the possibility of trips to the High Tatras.
Pingi je jedným z najvýraznejších predstaviteľov českého undergroundového anti-popu a hyper popu s veľkým žánrovým a kultúrnym záberom. V Tatran Pube 1. mája predstaví nový album Raz Dva Pět.
Už sa to blíži! 1. mája oficiálne otvárame našu rooftop terasu v Prezo Restaurant a vy pri tom nesmiete chýbať. Pripravte sa na deň plný skvelej zábavy, na aký ste u nás zvyknutí každý rok!
Dnes nepracuješ.Dnes si tým, čím chceš byť. 😏 👩⚕️👮♂️👷♂️👩🔬
Na tretieho mája sme pre Vás pripravili nedeľný koncert. Ak si pamätáte milého pána Mäkkeleho, ktorý hral minulý rok v máji na Koľaji, tak teraz príde aj s kapelou! Zavítajú k nám v rámci slovenského minitour.
Poprad – Cestou necestou – Nový rok na Bali – Great Himalaya Trail: Od Nanga Parbat po Kanchenjungu
Vydajte sa na cestu plnú dobrodružstva, smiechu a inšpirácie s Tomášom Vejmolom, známym ako Tomík na cestách! Tento mladý cestovateľ vás vezme na nezabudnuteľný ročný roadtrip v thajskej trojkolke, ktorá sa stala nielen jeho dopravným prostriedkom, ale aj spoločníkom na ceste dlhej 13 000 kilometrov cez 9 krajín.
Podtatranské múzeum v Poprade, kultúrna inštitúcia v zriaďovateľskej pôsobnosti Prešovského samosprávneho kraja, Mesto Poprad, Stredná športová škola v Poprade a Klub priateľov Popradu, o. z. Vás pozývajú na konferenciu „120. výročie vzniku prvého športového klubu na území terajšieho mesta Poprad".
Po úspešnej prvej akcii organizuje Fotoklub Mamut Poprad v spolupráci s cukrárňou Malý princ ďalší večer - Stretnutie s fotografiou! Naším hosťom v rámci druhého podujatia bude uznávaný popradský fotograf Martin Krystýnek.
Po minuloročnej úspešnej premiére v Spišskej Sobote sa tento rok presúvame do centra Popradu. Znova zaznejú úryvky medzinárodných knižných noviniek na 5 rôznych stanovištiach, tentokrát na Námestí sv. Egídia a v jeho najbližšom okolí: Kino Tatran, Kníhkupectvo Christiania, Podtatranské múzeum, Evanjelický kostol a Kaviareň Groteska.













