Brothers Pizza & Pub

01.07.2024 o 10:00 hodine Prázdninové maľované čítanie (Pobočka JUH1)
02.07.2024 o 10:00 hodine Prečítané leto: O srdiečku (Pobočka JUH1)
02.07.2024 o 10:00 hodine Fitnes pre mozog (v centre Podtatranskej knižnice)
09.07.2024 o 16:00 hodine Prázdninové rozprávkové popoludnie (Pobočka JUH3)
09.07.2024 o 10:00 hodine Prečítané leto: O brochu (v centre Podtatranskej knižnice)
12.07.2024 o 15:30 hodine Posvietime si na leto (oddelenie umenia - Spišská Sobota)
13.07.2024 o 15:00 hodine Poď do rozprávky (Podujatie v OC FORUM)
16.07.2024 o 10:00 hodine Prečítané leto: O nohách (v centre Podtatranskej knižnice)
16.07.2024 o 16:00 hodine Ochrana prírody (v centre Podtatranskej knižnice)
16.07.2024 o 15:00 hodine Rozprávkové leto (Pobočka JUH1)
18.07.2024 o 10:00 hodine Porozprávam ti kde býva čas (v centre Podtatranskej knižnice)
23.07.2024 o 10:00 hodine Prečítané leto: O ihriskách (v centre Podtatranskej knižnice)
23.07.2024 o 16:00 hodine Dobrodružstvá na dobrú noc!
30.07.2024 o 15:30 hodine Z rozprávky do rozprávky (v centre Podtatranskej knižnice)
30.07.2024 o 10:00 hodine Knižný piknik na tému PABLO PICASSO
31.07.2024 o 10:00 hodine Fitnes pre mozog - DETI (oddelenie umenia - Spišská Sobota)
02.07.2024 - 29.07.2024 Farby mojej duše (v centre Podtatranskej knižnice)
14.06.2024 - 27.09.2024 Absolventská výstava
Dom kultúry predstavuje ideálny priestor pre usporiadavanie divadelných predstavení, koncertov či zaujímavých talkshow.
Niekdajšia budova parnej elektrárne vás očarí nielen architektúrou, ale aj zaujímavými výstavami.
Jedna z najvyšších lezeckých stien v Európe vás dostane.
Navštívte jedno z najstarších múzeí na Slovensku!
Obchodný dom Prior Poprad je miestom pre nákup pod jednou strechou s tradíciou.
Jedna z najvyšších lezeckých stien v Európe vás dostane.
Milí priatelia a fanúšikovia hudby Jozefa Hollého, s radosťou vám oznamujeme, že tento november prichádza Jozef Holly s unikátnou sériou 10 koncertov pod názvom **POWER PIANO SHOW**!
V činohernom divadelnom spracovaní klasickej predlohy od bratov Grimmovcov sa tvorcovia zamerali na poučenie, ktoré poukazuje na silu skromnosti a dobrosrdečnosti, napriek pokušeniam, ktoré prináša nie len stretnutie so zlatou rybkou, ale často i sám život.
Pôvodom študentská inscenácia, ktorá nemala v pláne byť viac, než je a predsa svojim hodnotným presahom vyniká a vypredáva sály už celých dvadsaťpäť rokov! V predstavení si podali ruky talent, kvalitný humor aj herecký kumšt. Zmixovali sa a úspešne rozdelili do piatich naturelov. Vytvorili tak jedinečnú pečať charakterov, ktoré nás spoľahlivo rozosmievajú aj nútia zamyslieť sa. Totiž, trpko-smiešne zážitky na javisku sú bezodná téma. Pätica hercov, Marián Miezga a.k.a mafián z Leopoldova, Lukáš Latinák v roli národovca z Repkoviec, Juraj Kemka alias urečnený bonzák so zápalom močového mechúra, Vladimír Kobielsky sťa Urodzený aristokrat a Róbert Jakab ako Intelektuál, dodáva predstaveniu šťavu, istú dramatiku, vhľad, ale aj nadhľad.
Zitron bude opäť tancovať, no tentoraz v horúcom kresle! V našej obľúbenej roast show budeme grilovať Jakuba Ťapáka. Bývalý tanečník, takmer doštudovaný telocvikár a skvelý komik rád roastuje všetkých a všetko, čo mu padne do rany, takže je na čase, aby si to schytal aj on sám. Príďte sa zasmiať na unikátnu show, kde si komici navzájom naložia v štýle, ktorí si môžu dovoliť len skutoční priatelia..
Aj metalovou hudbou bijúce srdcia majú právo osláviť taký komerčný sviatok, ako je Valentín. A majú právo osláviť ho po svojom. Práve preto vznikol mini fest s názvom Black Valentine a je len na tebe, či ho stráviš niekde pri sviečkach, alebo pri poriadnej metalovej hudbe!
Death metalová omša CZ a SK kapiel v rámci ich minitúrné so zastávkou v Poprade.
Na srdci mi hraj! hudobný príbeh nesmrteľného bohéma Karola Duchoňa ako ste ho ešte nepočuli. Pravdivý príbeh ožije krásnou hudbou a výbornými činohernými výkonmi v réžii Karola Vosátka.
Celých päť rokov dokáže jedna žena klamať dvoch mužov. Jeden o druhom pritom nemajú ani tušenia a veria, že sú pre svoju lásku tým jediným vyvoleným. Raz však všetko praskne a obaja sa stretnú, aby situáciu vyriešili po chlapsky. Kto zvíťazí? Komédiu najvýznamnejšieho chorvátskeho dramatika Mira Gavrana z roku 1991 uvádzame v podaní Michala Dlouhého a Davida Novotného, ktorí sa na javisku stretávajú po prvý raz od spoločných štúdií na konzervatóriu.












