
Smejko a Tanculienka - Z rozprávky do rozprávky
Podujatie Csabova pomsta / Mafiánske historky sa v pôvodne avizovanom termíne (24.10.2020) neuskutoční. Podujatie sa presúva na 19. marca 2021 o 19.00 h. Vstupenky ostávajú v platnosti. V prípade, že vám náhradný termín podujatia nevyhovuje, môžete vstupenky zakúpené v Mestskej informačnej kancelárii vrátiť v termíne 26.-28. októbra 2020.
Voľné pokračovanie úspešnej komédie Mafiánske historky!
Aj typických mafiánov z konca minulého storočia zasiahlo milénium – havajské košele, obnažené hrude a výrazné reťázky nahradili dokonale padnuté obleky a kurzy platené z najvyšších inštitúcií. Angličtina sa neučí doma, ale priamo na Malte! Dievčatá pri silných mužoch sa zmenili tiež – už nenosia kožuchy, ale bojujú za slobodu zvierat – stále však svojim typickým spôsobom. Karma však dobehne každého a neujdú jej ani naše 4 kultové postavičky, ktorých humor je stále aktuálny. O tom, že ani vo voľnom pokračovaní Mafiánskych historiek nebude chýbať improvizácia a svojský jazykový prejav, nemusíte pochybovať. Každé predstavenie má ambície byť nenapodobiteľné! Účinkujú: Peter Sklár (v alternácii so Sväťom Malachovským), Peter Batthyány, Martin Vanek, Igor Adamec.
Dĺžka podujatia: 90 minút
Žáner: komédia
Vstupné:
18,- €.
Vstupenky si môžete zakúpiť:
v Mestskej informačnej kancelárii Poprad na telefónnom čísle +421 52 436 11 92,
v Dome kultúry Poprad na telefónnom čísle +421 52 772 22 55,
online (Oddelenie kultúry).
Predaj vstupeniek sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami usporiadateľa kultura.poprad.sk. Viac info v MIK Poprad.
Hudba, ktorá vie rozsvietiť večer, rozozvučať spomienky a otvoriť dvere do sveta modernej klasiky. Sila Hudby je jedinečná koncertná séria vytvorená spoločnosťou Fillipian Creative, kde komorné kvarteto premieňa známe melódie na nádherný symfonický zážitok, ktorý si užije každý, od milovníkov klasiky až po fanúšikov moderných piesní.
A do pyžam!
Pripravte sa na večer plný smiechu, nečakaných zvratov a brilantného situačného humoru. Táto mimoriadne úspešná komédia francúzskeho majstra divadelnej zábavy Marca Camolettiho prináša bláznivý príbeh o zamotaných vzťahoch, klamstvách a nedorozumeniach, ktoré sa vymknú spod kontroly.
Komédia o mužoch, ktorí si myslia, že rozumejú ženám, ale nerozumejú ani sami sebe. Do víru humorných situácií nás vtiahne zohraná trojica výrazných a skúsených hercov Ady Hajdu, Lukáš Latinák a Róbert Jakab, ktorá z nás vyžmýka za vedro kvalitného smiechu. Vychutnajte si zábavnú divadelnú sondu do života mužov, ktorá začína exhibíciou veľkého ega a končí skúškou kamarátstva.
Nenechajte si ujsť večer plný energie a emócií, kde sú najväčšie hity britskej kapely Coldplay. Svetlo stoviek sviečok vytvorí úžasnú atmosféru tohto jedinečného koncertu.
Javisková talkshow Jana Krausa ponúka divákom jedinečnú možnosť spoznať tohto moderátora, herca, autora a spisovateľa tak, ako ho z TV obrazovky, filmového plátna, či novín nikdy nespoznáte.





