Penzión Lampáš

Luxusná Villa Zauber s krásnym výhľadom na štíty Vysokých Tatier sa nachádza v Poprade, pri centre mesta, 300 m od termálneho aquaparku Aquacity Poprad.
Trojhviezdičkový hotel Vám ponúka ubytovanie v 8 izbách a apartmánoch rôznej veľkosti a vybavenia. Na výber máte päť štandardných dvojlôžkových izieb, jednu rodinnú izbu so štyrmi stálymi lôžkami a dva typy apartmánov. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené moderne a štýlovo.
Ponuku na mieru Vám pripravíme do 24 hodín v pracovné dni od 8:00 do 16:00.







Objavte kryté 18 jamkové ihrisko na minigolf priamo v centre mesta
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
Množstvo stánkov, atraktívneho programu a výborného punču na jednom mieste
Kostol Svätej Trojice je evanjelický kostol v Poprade. Nachádza sa na Námestí svätého Egídia.
New Chicago - Miesto pre oddych a zábavu pre mladých. V podniku sa nachádza množstvo hier, nápojov a skvelej nálady!
Objavte perlu Popradu!
Navštívte unikátny gotický kostol s nádhernou nástennou výzdobou
Mestská informačná kancelária Poprad Vám ponúka pravidelné sprevádzané prehliadky, ale aj prehliadky na objednávku!
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
Objavte kryté 18 jamkové ihrisko na minigolf priamo v centre mesta
AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
New Chicago - Miesto pre oddych a zábavu pre mladých. V podniku sa nachádza množstvo hier, nápojov a skvelej nálady!
Mestská informačná kancelária Poprad Vám ponúka pravidelné sprevádzané prehliadky, ale aj prehliadky na objednávku!
Občianska platforma Poprad za demokraciu pozýva na občianske zhromaždenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 28. mája 2026 o 18.00 hod. na Námestí sv. Egídia pred OC Forum.
Milí priatelia, v sobotu 30. 5. o 18:00 máme naplánovanú besedu so Samom Marcom, ktorému práve vyšla novinka Sociálne siete musia byť zničené.
Klub priateľov Popradu pozýva Poznávanie popradskych kostolov pokračuje v Strážach pod Tatrami. Najbližšia prechádzka Za tajomstvami popradských kostolov sa uskutoční v sobotu 30. mája v Rímskokatolíckom kostole sv. Jána Krstiteľa v Poprade-Strážach pod Tatrami. Tajomstvá kostola sv. Jána Krstiteľa nám priblíži historik Ján Endrödi.
🔥 POPRAD, toto bude veľké 🔥
Hity, ktoré poznáš naspamäť. Voda. Leto. A párty pod holým nebom. 🌊☀️OLDIES PARTY Rádia Vlna prichádza do AquaCity Poprad! 🎶 V sobotu 6. 6. 2026 sa vonkajší areál a bazény Blue Sapphirezmenia na tanečný parket plný najväčších hitov 70’s, 80’s a 90’s. 💃🕺
Aj v júni za vami vyrazíme s najsilnejšou slovenskou stand-up comedy show. Opäť sa môžete tešiť na nekompromisný a trefný humor, šialené príbehy podľa skutočných udalostí a zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. Nezmeškajte posledné smiešky pred letom!
✨ Tento rok zažijete Taliansko v ešte autentickejšej atmosfére historického námestia. Festival Viva Italia sa vracia aj v roku 2026 a opäť prinesie to najlepšie z talianskej kultúry. Výborné jedlo, víno, hudbu, tanec a nezameniteľnú „dolce vita“ atmosféru.














